Hakkımızda
Hakkımızda
TCI Sigorta Brokerliği 2013 yılında -kredi sigortası alanındaki tecrübelerini Türkiye’deki ticari işletmelere aktarmak üzere- konusunda uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı bir anlayışı hayata geçiren TCI Sigorta Brokerliği, müşterilerini iyi tanımayı, risklerini doğru ölçmeyi ve neticesinde optimum çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

TCI Sigorta Brokerliği; tekstil, demir-çelik, plastik, kimya, gıda gibi pek çok farklı sektörde bulunan müşterilerine kredi sigortası poliçelerinin uygun teminat yapısı ile oluşturulması ve poliçe sürecinin yönetilmesi konusunda birinci sınıf hizmet vermektedir.

TCI Sigorta Brokerliği, “Nasıl daha iyi hizmet verebiliriz?” sorusunu sürekli soran bir kurum kültürü oluşturmayı hedeflemiş ve bu yolda yürümektedir. Ekibimizin her üyesi müşterilerimize çözüm üretmenin öncelikli görevimiz olduğu bilincinde hareket eder.

Özelllikli bir alanda uzmanlaşmış bir kurum olarak kredi sigortası ile ilgili tüm konuları titizlikle takip eder ve müşterilerimizin yeniliklerden faydalanmasını sağlarız. Hızla gelişen dünyada yenilikleri takip etmenin hayati önem taşıdığını biliriz.
Hizmetlerimiz
TCI Sigorta Brokerliği olarak müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

- Müşteriye özel bir ticari alacak risk analizi çalışması

- Risk analizinde tespit edilen alanlar için Sigorta şirketlerinden en uygun teminat şartlarının (fiyatlama, teminat koşulları, işletmelerin münhasır ihtiyaçlarına özel klozlar, müşteri kredi limitleri vb.) temin edilmesi

- Müşterimizin doğru poliçeyi tercih etmesi için objektif kriterlere dayalı bir teklif değerlendirme süreci

- Sigorta poliçesinin riskleri minimize edecek şekilde oluşturulması

- Poliçe dönemi boyunca müşterimizin hak kaybına uğramaması adına kesintisiz bir danışmanlık sunulması